Brafitting to nasz pasja! 

Biustonoszka.pl to salon z bielizną, który powstał z potrzeby — potrzeby zapełnienia na trójmiejskiej scenie bielizny dla kobiet o różnych rozmiarach.

Od samego początku — w 2014 roku — najważniejszą wizją Salonu było znalezienie modeli dla jak najszerszego grona klientek o różnych wymiarach, sylwetkach czy potrzebach.

   

Bielizna wybierana przez Klientki 

Sklepów oferujących 20 rozmiarów staników w bardzo wielu kolorach było i jest mnóstwo, ale takich, które dbają o prawdziwe potrzeby swoich klientek — już znacznie mniej. Za każdym razem, gdy klientka nie znajdowała idealnie pasującego rozmiaru lub kroju — rozpoczynało się poszukiwanie odpowiedniego dla niej modelu i wprowadzanie go na stałe do oferty. W ten sposób dziś bogato rezeprezentowanych jest około 140 rozmiarów biustonoszy!!! Każdy z nich w wielu różnorodnych konstrukcjach...

Seksowny biustonosz, wygodny stanik albo praktyczna bielizna do karmienia... 

Towar to jedno, ale doświadczona i biegła w dopasowaniu bielizny obsługa profesjonalnych brafitterek to podstawa pracy Salonu. Klientki doceniają profesjonalizm i wiedzę, która pochodzi z tysięcy godzin pracy w przymierzalniach oraz stałego dokształcania się na szkoleniach, kursach czy konsultacjach z producentami. Dzięki temu — tajniki doboru biustonoszy są dla zespołu brafitterek z Biustonoszka.pl jednym z filarów pracy.

Kolejnym filarem jest empatia i zrozumienie potrzeb na każdym etapie życia. Jako kobiety, żony, matki, siostry, córki — słuchamy uważnie i rozumiemy wiele, a nasze i innych doświadczenia przekładamy na pomoc w znalezieniu bielizny idealnej: idealnej na dziś, na dzisiejszy stan, na dzisiejsze oczekiwania, takiej, która zaspokaja potrzeby — bez względu na to, czy jest to potrzeba wygody, komfortu, powiększenia, zmniejszenia, czy może seksapilu.

     

Wizyta w salonie Biustonoszka.pl — to znacznie więcej niż zakup bielizny.

To spotkanie z osobą otwartą na rozmowę i gotową do spełniania uświadomionych lub nieuświadomionych potrzeb bieliźnianych.

Zobacz jak dobrać biustonosz idealny