DO KARMIENIA

Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Bielizna do karmienia

Jeśli zastanawiasz się nad karmieniem piersią, warto zainwestować w jeden lub dwa biustonosze do karmienia. Mówiąc najprościej, biustonosze do karmienia umożliwiają łatwy dostęp do karmienia lub odciągania pokarmu dzięki specjalnym cechom, takim jak zapinane miseczki. Biustonosze do karmienia wyglądają podobnie do zwykłych biustonoszy i są dostępne w wielu różnych stylach i kolorach. Niektóre mają fiszbiny, koronki i usztywnienia, aby zapewnić Ci wygodę i pewność siebie. Ich dodatkową cechą są odpinane miseczki, dodatkowe regulowane zapięcia, większe ilości haftek na pasie obwodu. Nasze biustonosze do karmienia są zaprojektowane tak, aby zmieniać się wraz z Tobą i zapewnić Ci maksymalny komfort.

Biustonosze - bielizna do karmienia piersią

Gdy przychodzi ten piękny czas w życiu, kiedy masz okazję karmić piersią. Nasze biustonosze ciążowe ułatwią Ci dostosowanie się do harmonogramu karmienia z maluchem, jednocześnie pomagając Ci czuć się komfortowo bez względu na to, gdzie jesteś. Biustonosz do karmienia piersią ma za zadanie ułatwiać Ci podawanie piersi dziecku lub odciąganie pokarmu, a jednocześnie stabilnie podtrzymywać powiększony na czas laktacji biust. Biustonosze do karmienia piersią mogą mieć uformowaną miseczkę, dzięki czemu są bardziej miękkie, mogą być z oddychających materiałów, które idealnie dopasowują się do zmieniającego się ciała, lub być skonstruowane tak, że rosną wraz z kolejnymi etapami ciąży - dając Ci do trzech regulowanych rozmiarów w jednym biustonoszu. 

Seksowna bielizna do karmienia - koszule do karmienia

Komfort jest kluczowy, jeśli chodzi o karmienie piersią, dlatego wiele karmiących mam decyduje się na specjalnie zaprojektowane koszulki nocne. Koszule te umożliwiają łatwy dostęp do piersi, dzięki czemu karmienie dziecka nocą jest szybkie i łatwe. Zapewniają również wsparcie i osłonę, pomagając Ci czuć się bardziej komfortowo i pewnie podczas karmienia. Ponadto bielizna nocna do karmienia sprawi, że poczujesz się kobieco i seksownie, pomimo nieprzespanych nocy.

Bielizna ciążowa i do karmienia - korzyści

Dla większości kobiet biustonosze do karmienia są najłatwiejszym sposobem na karmienie piersią lub odciąganie pokarmu — wystarczy odpiąć przednie zapięcie i nakarmić swoje maleństwo, co może być trudne przy zwykłych biustonoszach. Biustonosze do karmienia zapewniają duży komfort zarówno podczas karmienia, jak i codziennego noszenia. Kiedy laktacja wzrasta, piersi stają się cięższe, a brak ich wsparcia może powodować dyskomfort, ból, a nawet nieprzyjemne powikłania. Biustonosze do karmienia są specjalnie zaprojektowane do tego celu: zapewniają dodatkowe wsparcie, gdy jest ono najbardziej potrzebne. Najlepsza bielizna do karmienia zapobiega również przeciekaniu. Jeśli używasz wkładek laktacyjnych, biustonosz do karmienia również utrzymuje je na miejscu, pomagając jeszcze skuteczniej wchłaniać przecieki.

Kup bieliznę ciążową, która wspiera Twoje ciało

Już na etapie pierwszych miesięcy ciąży warto zweryfikować swoją bieliznę. Zmienia się się ciało, zmieniać powinna się i noszona bielizna. Niech będzie wykonana tak, aby była niezwykle miękka i wygodnie podtrzymywała biust. Biustonosze wykonane z naturalnych, odprowadzających wilgoć materiałów, zapewniają Ci pewność siebie i komfort podczas kolejnych miesięcy ciąży. Elegancka bielizna ciążowa nie tylko oferuje uczucie świeżości, ale także sprawia, że możesz poczuć się kobieco i pewnie.