Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest 3 City Media z siedzibą w Gdańsku, ul. Grunwaldzka 496/4.

 

Jak się z nami skontaktować, żeby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych?

Wystarczy, że napiszesz na adres [email protected]. Odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

 

Skąd mamy Twoje dane?

Otrzymaliśmy je od Ciebie, kiedy dokonywałaś zakupu, rezerwacji lub zamówienia w salonie Biustonoszka.pl w Gdańsku lub podczas zakupów internetowych na stronie www.biustonoszka.pl. Mogłaś je też przekazać organizatorom wydarzeń lub eventów, których byłyśmy partnerami. 

 

Jaki jest cel i podstawa prawna przetwarzania Twoich danych osobowych?

Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane na potrzeby realizacji Twoich zamówień, przyszłych zakupów, a także kontaktowania się z Tobą, w tym także wysyłania Ci newslettera czy wiadomości tekstowej o charakterze informacyjnym lub marketingowym. Przetwarzanie danych może dotyczyć także przyjęcia i realizacji reklamacji. Dodatkowo przepisy prawa wymagają od nas przetwarzania Twoich danych podczas rozliczeń księgowych, dla celów podatkowych i rachunkowych.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe także podczas realizacji programów lojalnościowych, konkursów, czy akcji promocyjnych, w których możesz wziąć udział.

Niektóre Twoje dane przetwarzane są także w celach statystycznych.

Zgodę na przetwarzanie danych osobowych możesz wycofać w dowolnym momencie w ten sam sposób, w jaki ją wyraziłaś (w każdym newsletterze, jaki dostajesz, znajdziesz link do wypisania). Możesz też wysłać nam maila z wycofaniem Twojej zgody w dowolnym momencie.

 

Jakie Twoje dane przetwarzamy?

Przetwarzamy te dane, których udzieliłaś nam podczas zakupów w salonie Biustonoszka.pl lub podczas rejestracji konta na www.biustonoszka.pl. Prosiłyśmy Cię o imię, nazwisko, miejscowość, telefon i adres e-mail, w przypadku zamówień wysyłkowych także dane zamawiającego i adres wysyłki. Jeśli potrzebowałaś fakturę – dodatkowo jeszcze nazwę firmy i jej numer NIP.

 

Czy musisz podać nam swoje dane osobowe?

Podanie danych nie jest obowiązkowe, ale jest konieczne, jeśli chcesz zamawiać coś z naszej strony on-line, rezerwować wybrane modele oraz dostawać od nas wiadomości. Podczas zakupów stacjonarnych podanie danych nie jest obowiązkowe ani konieczne. Jednak prosimy Cię o nie, gdyż mając wiedzę o Twoich dotychczasowych wyborach zakupowych – kolejne zakupy jesteśmy w stanie ci doradzić szybciej i sprawniej. To ułatwia nam pracę, a Tobie oszczędza czas w przymierzalni.

 

Jakie masz uprawnienia w zakresie przetwarzanych danych?

Masz pełnię praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, w tym: prawo dostępu do danych, prawo do sprostowania lub zmiany, usuniecia ich, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

Komu udostępniamy Twoje dane osobowe?

Twoje dane mogą być udostępniane zewnętrznym usługodawcom, którzy świadczą nam usługi takie jak: obsługa klienta, realizacja zamówień, usługi dostarczania paczek, usługi dostarczania wiadomości e-mail, przetwarzanie płatności, hosting stron internetowych, analiza danych, zapewnienie infrastruktury, usługi informatyczne. Podmioty trzecie będą otrzymywać lub posiadać dostęp do twoich Danych Osobowych w celu świadczenia wyżej wymienionych usług nam bądź w naszym imieniu w zakresie niezbędnym do wykonania usługi.

 

Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe?

Przechowujemy i przetwarzamy Twoje dane do czasu wycofania zgody.

 

W jaki sposób przechowujemy Twoje dane?

Twoje dane przechowywane są w bezpieczny sposób, w formie elektronicznej, są chronione hasłem. Osoby trzecie nie mają do nich dostępu. Dostęp do danych mają osoby zatrudnione w 3 City Media, będącym właścicielem salonu Biustonoszka.pl oraz sklepu internetowego www.biustonoszka.pl oraz usługodawcy, którzy pomagają nam w realizacji usług, tj. księgowa, informatyk, czy obsługa mailingu.